Ta strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 

Wybierz model dla siebie ...

FIRST w Bezmiechowej

Co otrzymujesz w zestawie ?

Wasze filmy i zdjęcia z lotów

Jesienna wyprawa do Chęcin

Mefisto unplugged :)

AURA - nowy model w naszej ofercie

Nasza ulubiona góra Ochodzita

Poligon doświadczalny koło lotniska Lublinek w Łodzi

Witaj, zapraszamy

Oferujemy Ci profesjonalnie wykonane modele RC szybowców oraz motoszybowców z napędem elektrycznym. W naszej ofercie znajdziesz modele dla początkujących pilotów jak i dla prawdziwych mistrzów pilotażu.

NOWOŚĆ !!!  3 warianty wykonania kadłuba

mt_ignore

Nasze modele mogą być wykonane w jednej z trzech wersji:  szybowiec ze stałym nosem i otwieraną kabiną [WARIANT 1] lub motoszybowiec z otwieraną kabiną [WARIANT 2] oraz klasyczny szybowiec z nasuwanym "nosem" [WARIANT 3]. W szybowcu wybór któregoś z rozwiązań to tylko kwestia własnych preferencji ale już takie rozwiązanie w motoszybowcu pozwala na wygodny dostęp i wymianę akumulatorów bez demontażu skrzydeł.

W zależności od Twoich potrzeb i możliwości modele możesz zamówić jako zestaw do samodzielnego montażu lub jako model "gotowy do lotu". Wieloletnie doświadczenie modelarskie i produkcyjne oraz pasja "małego" latania to najlepsza gwarancja jakości naszych produktów